Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gaita görmek

Kahve falında gaita görmek mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, para hesabı yapmadan harcama yapmanın rahatlığına kavuşacağına, amacına ulaşabileceğine, maddi ve manevi olarak zor zamanlar geçireceğine, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, keyfinin yerine geleceğine, kısmetinin açılacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine ve ne zaman başları sıkışsa insanların yardımına koşacağına, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine işaret eder.

Kahve falında gaita gördüyseniz:

  • Bir arkadaşınız sizi bazı konularda engellemek isteyebilir.

Kahve falında gaita yapmak ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına, eğlenceli günler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gaita yaptığını görmek onlar tarafından aklının çelinmeye çalışılacağına, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına alamet eder.

Kahve falında gaita yemek aradığı çareleri bulacağına, daha temkinli ve garantici olacağına tabir olunur.

Kahve falında gaita görmek sorunların zor bir durum yaşatacağına, kişinin hayatında olumlu gelişmeler ve hayırlı yenilikler yaşanacağına yorulur.