Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sırtında kırmızı lekeler görmek

Kahve falında sırtında kırmızı lekeler görmek her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine, anın keyfini doyasıya çıkararak, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına ve kulluk görevlerini tam olarak yerine getireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, rahatsızlık verici bir kişinin bazı sıkıntılara yol açacağı, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, kendisini bir dedikodu malzemesi olarak bulacağına, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına rivayet eder.

Kahve falında sırtında kırmızı lekeler gördüyseniz:

  • Olayları akışına bırakmanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında sırtında kırmızı lekeler görmek birçok kişinin merakını cezbedecek işler ortaya konacağına, ele geçen her fırsatta daha iyi şeyler yapmak için çaba gösterileceğine, ağız tadının da kaçacağına delalettir.

Kahve falında sırtında siyah leke görmek çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine işarettir.

Kahve falında sırtında leke görmek ev içinde yaşanan gerginliklerin biteceğine, böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sırtında lekeler görmek istediği gibi bir hayata kavuşacağına, şerefli bir hayat süreceğine rivayet eder.

Kahve falında sırtta leke görmek kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine delalettir.

Kahve falında yüzde kırmızı leke görmek sorunların çözümü için askıda bekleyen konuların konuşulup nihayete erdirileceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine işarettir.

Kahve falında vücutta kırmızı leke görmek haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine, işlerinin açılacağına, hayatının yoluna gireceğine işarettir.

Kahve falında ciltte kırmızı lekeler görmek sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, bir sebeple çok büyük bir yıkıma uğrayacağına rivayet etmektedir.