Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bankacı görmek

Kahve falında bankacı görmek eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, güvendiği kişilerin kendisini yarı yolda bırakabileceklerine ve fal sahibi için belki de kabus gibi geçecek şanssız bir dönemin yaşanacağına, sorunların günden güne daha da artacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına ve uzun zamandan beri kırgın olunan bir kişi ile aradaki buzların eritilemeyeceğine, başarıların başkaları tarafından da övgüyle karşılanacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına işarettir.

Kahve falında bankacı gördüyseniz:

  • Belli maceralara atılmadan önce sonuçlarını doğru öngörmenizde fayda var.

Kahve falında bankada para görmek düşünce ve hatta kişilerden uzaklaşacağına, sevinçli, mutlu ve huzurlu bir kişi olunacağına, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında banka açmak her zaman hak ettiğini alacağına, çok hayırlı ve büyük bir kazanç elde edeceğine, bu sayede çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına alamet eder.

Kahve falında banka kasası görmek sorunların çözüme kavuşacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine, gözden düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında banka sırası beklemek hayırsız olaylar yaşayacağına, zorluk ve zahmete düşeceğine, endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında banka hesabı açtırmak kısmet bolluğu yaşanacağına, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında banka sahibi olmak gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında banka hesabında para görmek mutlu olacağınıza, dininden, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına yorulur.

Kahve falında devlet bankası görmek ancak daha sonra karşısına çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar ve kazançlar elde ederek sıkıntılarından zaman içinde kurtulacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına işaret etmektedir.