Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kalça görmek

Kahve falında kalça görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, bu durumun aile hayatına da yansıması ile birlikte büyük ve önü alınamaz tartışmaların yaşanacağına, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, falı kapatan kişinin, ferahlığa çıkacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine, önemli bir lider haline geleceğine, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine delalettir.

Kahve falında kalça gördüyseniz:

  • Beyin fırtınası yapmanın zamanıdır.

Kahve falında kalçada sivilce görmek endişelerin biteceğine, evli ise istediği ve arzu ettiği şeylere kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında kadın kalçası görmek sorunların altından kalkmak için çeşitli kararlar vereceğine, borçlarının biteceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşının kalçasını görmek ardından imkânlarını kullanarak bu sıkıntıdan kurtulacağına, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kalçada morluk görmek kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kalçadan silahla vurulduğunu görmek yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kalça öpmek eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, elinde avcunda ne var yatırdığı bu işin çok kötü sonuçlar doğuracağına işaret eder.

Kahve falında kalça sıkmak kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, birçok iş kapısının açılacağına, vefa borcu duyulan bir kişiye hem maddi hem manevi olarak destek olunacağına ve bolluk içinde bir yaşam sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kalçasını görmek böylece içinde bulunduğu sıkıntılardan ve sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına işaret etmektedir.