Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında komutan görmek

Kahve falında komutan görmek alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, epey sorunlu bir duygu haline geleceğine, imkansızlıklar nedeniyle hep geri planda tutmak ve askıya almak zorunda kaldığı projelerini hayata geçirmek için fırsat elde edeceğine, artık neşeli ve eğlenceli bir hayat istediğine ve bu yüzden hayatı ile ilgili çok büyük atılımlar yapacağına, kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına da vesile olacağına, en büyük hayalinin gerçekleşeceğine, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına alamet eder.

Kahve falında komutan gördüyseniz:

  • Hayatınızda doğru ilerlemeyen veya hoşunuza gitmeyen şeyler olabilir.

Kahve falında büyük komutan görmek namının yürüyeceğine, elinde kalan paranın yakın zaman içinde tükeneceğine, gelecek olan paranın ise işleri yürütmek için kullanılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında savaşta komutan olduğunu görmek mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, yaşadığı her günün kıymetini bileceğine ve yaşamından memnun olacağına yorulur.

Kahve falında asker komutan görmek aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, bu sayede kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine işaret eder.

Kahve falında deniz komutanı görmek yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine, kendisini Allah yoluna adayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında komutan görmek kendisine moral verecek ve yüzünün gülmesini sağlayacak güzel olaylar yaşanacağına, büyük başarılara kazanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kadın komutan görmek sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına işarettir.

Kahve falında savaş komutanı olmak kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, hayatının ortalarında olan kişiler için yeni ortamlara gireceğine ve çevresini genişleteceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ordu komutanı olmak sıkıntıların ister istemez baş göstereceğine, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına rivayet etmektedir.