Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karısını öpmek

Kahve falında karısını öpmek sorunlarını çok kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, hayatının en büyük fırsatını elde edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok mutlu olacağına, elindeki bütün kaynakları kullanarak bu kişiye çok büyük bir destek vereceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine ve fal sahibinin arkasından dua edenlerin çoğalacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, doğru ve kazançlı adımlar atılacağına, strese gireceğine inanılır.

Kahve falında karısını öpmek gördüyseniz:

  • Verilen sözler tutulamayabilir.

Kahve falında karısını öpmek özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, anlaşmazlıklara düşeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında komşunun karısını öpmek büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kederinden ve mutsuzluğundan kurtularak düze çıkacağına delalettir.

Kahve falında arkadaşının karısını öpmek maddi olarak büyük bir fırsatın ayağına geleceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde iş dünyasında kendisine çok iyi bir yer edineceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına alamet eder.

Kahve falında ölen karısını görmek rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, karşılaşılan sorunlara karşı karar vermekte geç kalınacağına ve maddi açıdan büyük bir yükün altına girileceğine işarettir.

Kahve falında karısını bıçaklamak büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerinin açılacağına ve kazancının da istediği oranda artış göstereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında karısının öldüğünü görmek koltuğunun da yükseleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına yorulur.

Kahve falında karısının doğurduğunu görmek yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında karısının memelerini görmek bunalacağına, isyan ve sitem edeceği bir süreçten geçeceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, bu sayede çok mutlu olacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine yorulmaktadır.