Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sarı ot görmek

Kahve falında sarı ot görmek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, günden günde daha fazla stres yapacağına, yanlış ve geri dönüşü olmayan şeyler yapacağına, kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, iş açısından da verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına, kişinin alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, sorunların birbiri ardına geleceğine, dertlerin artacağına yorulur.

Kahve falında sarı ot gördüyseniz:

  • Daha anlayışlı olmalı, mantıklı çözümler getirmelisiniz.

Kahve falında sarı ot görmek zor günlerin sona ereceğine, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine rivayet eder.

Kahve falında ot sarmak kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, çok kötü ve üzüntülü bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sofrada oturup yemek yemek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına ve aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, olumsuz haberler alacağına, üzüleceğine işaret eder.

Kahve falında tarlada ot biçmek eline haram para geçeceğine, kazancının bereketleneceğine delalet eder.

Kahve falında ısırgan otu koparmak kazancın katlanacağına, sevdiği bazı kişileri kıracağına delalet eder.

Kahve falında otların arasına saklanmak kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine ve hayırsız insanlara takılacağına, hayatına ve kendisine önemli güzellikler katacağına delalet eder.

Kahve falında zehirli ot yemek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oturan tavşan görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, çok sağlıklı olunacağına, insanları kırmadan araya mesafe koyacağına yorulmaktadır.