Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü arı görmek

Kahve falında ölü arı görmek mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, zor durumlarda kalacağına, sıkıntı yaratan bir durumla karşı karşıya kalınacağına, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine işarettir.

Kahve falında ölü arı gördüyseniz:

  • Para açısından güçlüsünüz.

Kahve falında ölü arılar görmek işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında ölü eşek arısı görmek makam sahibi olacağına, ilerleyeceğine, zor günlerin geride kalacağına ve endişelerin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında ölü arı görmek ekmeğini alın teri ile kazanacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine, kazancının ve rızkının düşeceğine alamet eder.

Kahve falında arı ölüsü görmek zararlı bir alışkanlıkla uğraşmak zorunda kalınacağına, herkesin desteğinin alınacağına rivayet eder.

Kahve falında kırmızı arı görmek zor günlerin geride kalacağına, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına işaret eder.

Kahve falında arı ve karınca görmek değişik, eğlenceli ortamlara gireceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında arıların saldırdığını görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, üzüntülerini çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine inanılır.

Kahve falında büyük arı görmek çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine tabir olunur.