Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında meydan görmek

Kahve falında meydan görmek dertlerinin şifasını bulacağına, başarılı bir kişi olacağına, hayal ettiği ve uzun zamandan beri başka bir şey düşünmediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, para ve mal kaybı nedeni ile zor günler yaşanacağına, hem zenginlik hem de makam sahibi kimse durumuna geleceğine buna rağmen geldiği yeri unutmayacağına, üzüntülerin ve sorunların sona ereceğine, zorlukların ve zorunlulukların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hiç hesapta olmayan bir seyahate, şansının ve kısmetinin kapanacağına, işlerinin sekteye uğrayacağına ve gelir kaynaklarının da bir anda hızla düşeceğine delalettir.

Kahve falında meydan gördüyseniz:

  • Olayların gerçek sebeplerini araştırıp, tam bir çözüm yolu bulmanız gerekiyor.

Kahve falında arasat meydanını görmek istenenden daha fazla mala sahip olunacağına, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine yorulur.

Kahve falında meydan görmek borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, herkesin bu işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına yorulur.

Kahve falında kalabalık meydan görmek anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına,sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, işlerin açılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında büyük meydan görmek sorunlarının çözüleceğine, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına, istenen her şeye çok kısa bir süre içinde ve çok sıkıntı çekmeden kavuşulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında taksim meydanını görmek onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında geniş meydan görmek gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, böylece falı kapatan kişinin, sorunlarından kurtulacağına, çok mutlu günler geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında savaş meydanı görmek hedeflerinin başarıya ulaşacağına, eline geçen kazancın bereketsiz olacağına delalet eder.

Kahve falında mahşer meydanını görmek işlerinin bir daha bozulmamak üzere normale döneceğine, zora giren işlerin hayra çıkacağı, ele geçen kazancın günden güne artacağına rivayet etmektedir.