Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sınavda görmek

Kahve falında sınavda görmek bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına, kötü haberler alacağına, fal sahibinin eskisine göre çok daha akılcı ve mantıklı davranarak, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, kızı olanların da gelin edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, hanesine bolluk ve bereketin geleceğine, hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceği gibi her şeyin en çoğuna ve en kalitelisine sahip olacağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, onlar sayesinde moral bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sınavda gördüyseniz:

  • Durumla baş etmek için yıkılamayacak bir mantık kurmanız gerekebilir.

Kahve falında kpss sınavını kazanamamak canını sıkan şeyleri yeneceğine ve dert edindiği ve çözmek için büyük emek verdiği bazı sorunları birkaç denemeden sonra çözüme kavuşturacağına, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, anne babanın duaları sayesinde kötü olaylardan uzak durulacağına delalet eder.

Kahve falında sınavdan yüksek not aldığını görmek gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına alamet eder.

Kahve falında üniversitede sınava girmek bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına, elde etmek istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına rivayet eder.

Kahve falında sınavda uyumak ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, kötü bir duruma sebep olacak bir adım atılacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine tabir olunur.

Kahve falında üniversite sınavı kazanmak parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, çok büyük sıkıntıya düşeceğine, maddi ve manevi olarak zorluk yaşayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sınavdan yüksek not almak tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına ve bu sayede aslında her insanın hakkı olan ama sadece kısmetli olanların sahip olacağı en güzel şeyleri elde edeceğine, ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında sınav kazanmak böylece yeni bir hayata adım atılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında sınava başvurmak maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, yükseldikçe yükseleceğine alamet etmektedir.