Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında fareler görmek

Kahve falında fareler görmek hayallerine kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, ters giden olayların düzeltileceğine, atılan adımlar sayesinde sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına, düşmanlar tarafından zarar göreceğine, geleceğini derinden etkileyecek yanlış adımlar atacağına, daha önce hiç tatmadığı mutluluklar tadacağına, kısa sürede hayatın düzene gireceğine, maddi yükünün artacağına, borçlarının kapanacağına, ekmeğinin çoğalacağına ve bu sayede kafasının rahat edeceğine, ele geçen kazancın yetersiz kalacağına, falı kapatan kişinin ihtiyaçlarını yeterli oranda karşılayamayacağına ve zor günler geçireceğine yorulur.

Kahve falında fareler gördüyseniz:

  • Sağlıklı karar veremeyeceğinizi göz önünde bulundurmadan birşeye teşebbüs etmemelisiniz.

Kahve falında fareler tarafından kovalanmak onlara uyarak ve inanarak çok zorda kalacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına delalettir.

Kahve falında fare tutup atmak zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, yapılan çalışmaların ve girilen işlerin hayırsız kişiler yüzünden durma noktasına geleceğine işarettir.

Kahve falında küçük beyaz fareler görmek işlerinde yenilikler yapacağına, toplum için faydalı işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında fare deliği görmek düşmanlarını kaybetmeye, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yılan ve fare öldürmek geçici olarak rahatsızlanacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında fare kuyruğu görmek başarıya ve zafere doymayacağına, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına işaret eder.

Kahve falında fare kurtarmak ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine delalettir.

Kahve falında köpek ve fare görmek eğer bu falı kapatan kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, iyi haberler alınacağına rivayet etmektedir.