Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında gözden kan aktığını görmek

Kahve falında gözden kan aktığını görmek dostlarıyla bir araya geleceğine, deşarj olacağına, tüm tersliklerin arka arkaya geleceğine, eğitim hayat ile ilgili olarak bazı adımlar atılacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına ve çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına, iş hayatında yaşanan tüm olumsuzlukların yerini başarılara bırakacağına işarettir.

Kahve falında gözden kan aktığını gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda bazı olumsuzluklarla karşılaşmanız mümkün.

Kahve falında gözden kan aktığını görmek arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına inanılır.

Kahve falında gözden kan akması görmek işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, hayatında meydana gelecek güzel gelişmeler sayesinde huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına yorulur.

Kahve falında gözden kan geldiğini görmek sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına ve bu sayede kazanç elde edeceğine, ana baba duaları alınması sayesinde engellerin kolayca aşılacağına işaret eder.

Kahve falında gözden kan görmek yetkili bir göreve atanacağına, saygınlığını yitireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözden akan kan görmek kendisini mutsuz ve yetersiz hissetmeye başlayacağına, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine delalettir.

Kahve falında gözde kan görmek her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına, en gösterişli arabalara bineceğine inanılır.

Kahve falında gözden kan gelmek geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, işlerin düzeleceğine, çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına delalettir.

Kahve falında gözde morluk görmek iş hayatında büyük kazançların elde edileceğine, belalardan korunacağına yorulmaktadır.