Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında patron kızını görmek

Kahve falında patron kızını görmek yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, kıskançlık besleyen bir kişi yüzünden tatsızlık yaşanacağına, hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, özellikle maddi fırsatları kaçırmayacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına, hoşluk içinde olacağına, mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, yol kat edeceğine, bol para kazanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında patron kızını gördüyseniz:

  • Bazı konularda fikirleriniz değişebilir ya da tamamen farklı yönde ilerleyebilirsiniz.

Kahve falında patron kızı görmek sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, işlerin çok iyiye gideceğine delalettir.

Kahve falında patron kızını görmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, imrenilecek bir ev yaşantısının olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında patronla el sıkışmak kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, işlerinin sekteye uğramasından ötürü maddi ve manevi olarak zarar edeceğine alamet eder.

Kahve falında patronu hasta görmek böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, çok doğru bir yol tutulacağına işaret eder.

Kahve falında patronuyla kucaklaşmak hastalıklarının son bulacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına alamet eder.

Kahve falında patrondan azar işitmek rahat edilecek bir döneme girileceğine, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına ve ağız tadının yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında patronu uyurken görmek çapkınlıkları yüzünden eşi ile arasının açılacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine delalet eder.

Kahve falında patronun koluna girmek kazançlı işlere girileceğine, kendi işini kuracağına, ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine rivayet eder.