Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dar bir delikten geçmek

Kahve falında dar bir delikten geçmek hanesinde bolluk ve bereket olacağına, ters giden olayların düzeltileceğine, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına, eş, dost ya da akrabalardan alınan desteklerin heba olacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, haksız kazanç elde eden bir kişi ile uğraşmak zorunda kalınacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, çok hayırlı günler görüleceğine, büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dar bir delikten geçmek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin bazı konularda doğru şekilde davranıp davranmayacağına dair kafanızda soru işaretleri olabilir.

Kahve falında dar delikten geçmek kurulacak bir ortaklık sayesinde iş sahibi olunacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına delalettir.

Kahve falında dar bir delikten geçmek kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, bunalıma gireceğine, başarısız olacağı duygusundan kurtulmaya çalışacağına inanılır.

Kahve falında dar bir delikten geçmeye çalışmak ancak sonunda büyük bir zarar göreceğine, yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına delalet eder.

Kahve falında dar geçitten geçmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Kahve falında dar sokaklardan geçmek sıkıntılı ve sorunlu zamanlar yaşayacağına, çok üzüntülü ve endişeli olaylar ile karşılaşılacağına ve ruhsal olarak çok kötü durumlara düşeceğine, kazanılan başarılar sayesinde yüklü miktarda para kazanılacağına delalettir.

Kahve falında dar bir camdan geçmek maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, üzüntünden sağlığından olacağına rivayet eder.

Kahve falında dar merdivenden geçmek kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, işlerinin bozulmasına ve geçim sıkıntısının artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında dar bir köprüden geçmek sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, dertlerin biteceğine yorulmaktadır.