Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mavi saten elbise görmek

Kahve falında mavi saten elbise görmek kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, ancak yakın bir zaman içinde büyük sıkıntılar yaşanacağına, moralinin, keyfinin kaçacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, bu sayede çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, şifa bulacağına, kurtuluşa ereceğine, elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi saten elbise gördüyseniz:

  • Rahatlamaya çalışın.

Kahve falında mavi saten elbise giymek kariyer sahibi olacağına, ilerleyeceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına delalet eder.

Kahve falında mavi saten elbise görmek yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine işarettir.

Kahve falında mavi saten yorgan görmek onlara değer vereceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına işarettir.

Kahve falında kırmızı saten elbise görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil saten elbise giymek kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, mutlu ve hafif hissedeceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı saten elbise giymek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, herhangi bir problemle karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında saten yeşil elbise giymek kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına rivayet eder.

Kahve falında siyah saten elbise görmek işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, eğlence ve renk geleceğine işaret etmektedir.