Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında büyük meyve görmek

Kahve falında büyük meyve görmek fal sahibi kişi hastaysa şifa bulacağına, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, kendisini başarıya götürecek yolda daha emin ve daha hızlı ilerleyeceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, kendisinin de ne olduğunu anlayamayacağına, sevdiği insana kavuşacağına, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında büyük meyve gördüyseniz:

  • İnisiyatif kullanarak bir karar almanız gerekebilir.

Kahve falında büyük meyveler görmek ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, zahmetli işlerle uğraaşılacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine inanılır.

Kahve falında büyük meyve görmek tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, zenginliğe sahip olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük meyve ağacı görmek yaşanan güzel günlerin istenmeyen olayların yaşanması ile birlikte sona ereceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, bunun kendisi için büyük şans olacağına, bu kişinin hayatına dâhil olması sayesinde artık tüm işlerinin daha rahat hallolacağına, yaşamının ve ticaretinin de daha kolay hale geleceğine yorulur.

Kahve falında büyük meyve yemek yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, aksiliklerin arka arkaya yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında çok büyük meyve görmek işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına, zahmetli işlerin büyük kazanç sağlayacağına, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sebze meyve hali görmek kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, aklına koyduğu her işi gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, söz, yetki ve imza sahibi olacağına, insanları yönlendiren, onlara iş öğreten ve öncülük ederek yol gösteren kişi konumuna geleceğine delalettir.

Kahve falında meyve yetiştirmek böylece uzun bir zamandan beri can sıkan durumun ortadan kaldırılacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, hayatından nefret duygusunu atacağına işarettir.

Kahve falında pazarda meyve almak moralinin genel olarak yerinde olacağına, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine delalet eder.