Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında parmaklar görmek

Kahve falında parmaklar görmek art niyetli kimselere rastlayacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, iyi hissedeceğine, oturaklı, ağır başlı, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında parmaklar gördüyseniz:

  • Aciliyet gerektiren durumlar oluşsa dahi, olayları detaylı şekilde ele almanız gerekiyor.

Kahve falında parmak yüzük görmek kafasının ve içinin rahatlayacağına, yüzünün güleceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına delalettir.

Kahve falında parmak kırıldığını görmek kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, falı kapatan kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına delalettir.

Kahve falında parmaklara kına yakmak bir dönemi kazançlı, mutlu ve sağlıklı geçiriyorsa, diğer dönemini de mutsuz, hasta ve zor geçireceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına tabir olunur.

Kahve falında parmakları kınalı görmek kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında parmak tutmak yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında parmakların kesildiğini görmek aydınlanacağına, bekar kimseler için varlıklı bir sülaleye mensup kimseyle evlilik gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında parmaklarını yalamak yapılan bazı ortaklıklar ile işleri büyütmek konusunda büyük fırsatlarla karşılaşılacağına, var olan dertlerinin hepsinin son bulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında parmakta nişan yüzüğü görmek çok hayırlı işlere atılacağına, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına rivayet etmektedir.