Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sevgilisinin doğum yaptığını görmek

Kahve falında sevgilisinin doğum yaptığını görmek işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine ve sorunlarından çok yakın zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeyeceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacağına, ulvi kimse haline geleceğine, hikmet sahibi olacağına, eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kazancını başkalarıyla da paylaşacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sevgilisinin doğum yaptığını gördüyseniz:

  • İlerlemek istiyorsanız maddi konularda daha gerçekçi olmalı veya gerçekçi planlar yapmalısınız.

Kahve falında sevgilinin doğum gününü görmek dost ya da akrabalarından gelecek olan yardımların herhangi bir şekilde fayda sağlamayacağına, eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine tabir olunur.

Kahve falında sevgilinin doğum yaptığını görmek kafasını rahatlatacağına, gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, kariyerinin herkesin kolaylıkla elde edemeyeceği nitelikte olacağına, bu durumun az da olsa onu kibirlendireceğine inanılır.

Kahve falında sevgilisinin doğum gününü görmek kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına yorulur.

Kahve falında eski sevgilinin doğum gününü görmek çok büyük mutluluklar duyacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin doğum gününü kutlamak kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Kahve falında sevgilisinin doğum yaptığını görmek mutlu bir yuvanın temelinin atılacağına, zorlukları teker teker aşacağına alamet eder.

Kahve falında ölmüş annenin doğum yaptığını görmek üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına ve tüm dertlerinin biteceğine, akrabaların vereceği destekler sayesinde mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hamile olmak ve doğum yapmak büyük bir şöhrete sahip olunacağına, ekmeğinin de artacağına yorulmaktadır.