Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uçuyor görmek

Kahve falında uçuyor görmek uğranılan zararın telafi edileceğine ve çok büyük bir atılım yaparak sosyal hayatında çok mutlu olacağına, asil kimselerden çıkacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, maddi olarak zarar edeceğine, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, sıkıntılarının sona ereceğine inanılır.

Kahve falında uçuyor gördüyseniz:

  • Beklenmedik olayların ya da istenmeyen değişikliklerin sizi durdurmasına izin vermemelisiniz.

Kahve falında ruhun uçtuğunu görmek zengin ise elindeki parayı değerli yatırımlara nakledeceğine, fal sahibinin de yüzünün güleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında uçup kaybolmak kazançta zarar edeceğine, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına işaret etmektedir.

Kahve falında horozun uçtuğunu görmek bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine ancak sevdiği kişilerin vereceği destek ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kötü ve zor günler geçireceğine işaret eder.

Kahve falında denize uçtuğunu görmek o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayatının zorlaşacağına, atılan adımların zorluk yaratacağına alamet eder.

Kahve falında uçan at görmek büyük zorluklar geçireceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uçağın alçaktan uçtuğunu görmek falı kapatan kişinin kazancının artacağına ve daha karlı işlere gireceğine, kendilerini toparlamaları ve işlerini düzeltmeleri için destek vereceğine inanılır.

Kahve falında balon uçtuğunu görmek çok mutlu olacağına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına işarettir.

Kahve falında uçmayan kelebek görmek çözüm için her denemede daha fazla düğümleneceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, deyim yerindeyse sevdiği bir kişiye bir dokunup bin ah  işiteceğine yorulmaktadır.