Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kadına yardım etmek

Kahve falında bir kadına yardım etmek kazancın günden güne artacağına, yaşanan problemlerin en kısa zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına ve her adımda daha büyük başarılar ve kazanç elde edileceğine, darlık ve yokluk çekmeyeceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir kadına yardım etmek gördüyseniz:

  • Yaşam koşullarınıza veya hayatınıza faydası olacağını düşünüyorsanız belli jest ya da yardım talepleri arayışınız olabilir.

Kahve falında yardımcı kadın görmek rakiplerini alt edeceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yaşlı bi kadına yardım etmek başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, bunların devlet kapılarından geçeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hamile bir kadına yardım etmek beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hasta bir kadına yardım etmek sıkıntılarını çözeceğine, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına, ticaret hayatıyla ilgili yaptığı planların kendisine hayır getireceğine alamet eder.

Kahve falında kadından yardım almak sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, borçlarının hafifleyeceğine alamet eder.

Kahve falında kadına yardım etmek ancak yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında ihtiyar kadına yardım etmek evde dinlenmek zorunda olacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına işaret eder.

Kahve falında yaşlı kadından yardım istemek kişinin gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına delalet eder.