Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında balığı görmek

Kahve falında balığı görmek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, ona ön ayak olacak kişilerin karşısına çıkacağına, fal sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına bu yüzden kendisinin arka arkaya başarısızlıklar yaşayacağına ve elindekileri kaybedeceğine, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, zenginliğe sahip olunacağına, yaşanan sıkıntıların bu sayede sona ereceğine, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine tabir olunur.

Kahve falında balığı gördüyseniz:

  • Ani tepkileri veya anlık tutarsızlıkları en iyi şekilde yönetmeyi başarabilirsiniz.

Kahve falında dev bir balık görmek tehlikeye, kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine alamet eder.

Kahve falında mavi renkli balık görmek hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına, mal mülk kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında balıktan korkmak ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında oltayla balık tutmak sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında köpek balığı sevmek istediği evde oturacağına, yeni başlayacağı projenin büyük ses getirmesi ile çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına inanılır.

Kahve falında su üstünde balık görmek maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine delalettir.

Kahve falında balığın yandığını görmek daha fazla zenginlik elde etmek için de hak olmayan kararları uygulayacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında oynayan balık görmek işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine delalet eder.