Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında banyoda öpüşmek

Kahve falında banyoda öpüşmek ekmeksiz ve aşsız kalacağına, alınan haberler doğrultusunda çok büyük kazanç getirecek ve maddi sorunları tamamen ortadan kaldıracak olaylar yaşanacağına, kazançlı işlere girileceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacağına, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine yorulur.

Kahve falında banyoda öpüşmek gördüyseniz:

  • Siz bir erkekseniz, karşı cins ilişkilerinde tam olarak şanslısınız.

Kahve falında banyoda fare görmek kendisini iyi hissedeceğine, rahatlığı, esenliği, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına, amaçlarının da gerçekleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eşinin banyo yaptığını görmek kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine ve deneyim kazanılacağına, zor zamanların geride kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bebek banyo ettirmek kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına alamet eder.

Kahve falında banyoda konuşmak dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında banyoya kusmak kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına işaret etmektedir.

Kahve falında banyoda kurbağa görmek ibadetlerini her zaman vaktinde yerine getireceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, herkesi doğru yola çağıracağına, kişinin her zaman sosyal biri olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında banyoda soba yakmak yaşamdan elini eteğini çekeceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına delalettir.

Kahve falında banyoyu kirli görmek yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına rivayet etmektedir.