Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bayat börek yemek

Kahve falında bayat börek yemek çok büyük problemler ve üzüntüler yaşanacağına, büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, elinin bolluk göreceğine, müfettiş, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına, büyük üzüntülere sebep olacağına, etrafında bulunan, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durması ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, korkularından kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında bayat börek yemek gördüyseniz:

  • Yeni çözümler bir süredir sorun yaratan konuları ortadan kaldırabilir.

Kahve falında bayat börek yemek attığı her adımda çok zarar edeceğine, uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bayat çikolata yemek kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bayat ekmek yemek sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bayat tatlı yemek mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine işarettir.

Kahve falında bayat bisküvi yemek çok sorunlu günler geçireceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, küs olduğu kişilerle barışacağına tabir olunur.

Kahve falında bayat yiyecek görmek yapılan bir hatanın kendini bilmez bazı kişiler yüzünden kötü amaçlar için kullanılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına tabir olunur.

Kahve falında bayat balık görmek çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine delalettir.

Kahve falında bayat pasta görmek çok büyük üzüntüler yaşayıp ister istemez maddi sıkıntılar içinde yaşamak zorunda kalacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına rivayet eder.