Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında reklam görmek

Kahve falında reklam görmek makam sahibi olacağına, zararlarını telafi edeceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, anlık çıkışların da kişiye dönüp dolaşıp zarar vereceğine, yakın bir dostla ters düşüleceğine ve talihsiz bir kaza yaşanacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, hüsrana uğrayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında reklam gördüyseniz:

  • Halledebileceğinizden çok şeyle ilgilenmeniz ya da diğerlerinin size görev veya yük yüklemesine açık duruşunuz memnuniyetsiklik yarata bilir.

Kahve falında reklamlarda oynamak bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine, büyük kazanç elde edeceğine, elindeki fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hayırlı ve uğurlu kazançlar elde edeceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına delalet eder.

Kahve falında reklam filminde oynadığını görmek yoksulların ve yetimlerin haklarını gözeteceğine ve eline geçen kazancı Allah yolunda harcayacağına, ancak daha sonra şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına işarettir.

Kahve falında reklam filminde oynamak büyük başarılar kazanacağına, istediği herşeye kavuşacağına, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri ile birlikte güzel ve mutlu günler geçirileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, atılacak adımlar sayesinde iş sahibi olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında reklam izlemek rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine tabir olunur.

Kahve falında reklam yıldızı olmak çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında reklamda oynamak işlerinin yoluna gireceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına işarettir.

Kahve falında reklam filmi görmek parasal sıkıntılarının deyim yerindeyse artık boyunu aşacağına, yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında reklam panosu görmek maddi olarak çok rahat olunacağına, hayır işleri ile uğraşılacağına işaret etmektedir.