Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolu kırık birini görmek

Kahve falında kolu kırık birini görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük deneyimler kazanılacağına, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, övgü dolu sözler işiteceğine ve göğsünün kabaracağına, zararların telafi edileceğine, yeni bir işe geçiş yapılacağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, rızkın ve kısmetin artacağına, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına işaret eder.

Kahve falında kolu kırık birini gördüyseniz:

  • Yaratabileceği gerginliğe hazır olmalısınız.

Kahve falında kol kırık görmek sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kolu kırık görmek patron koltuğuna geçeceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına ve de insanlardan darbe yiyeceğine delalet eder.

Kahve falında kırık kol saati görmek daha pozitif bir ruh haline sahip olunacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vaz geçileceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sevinçli haberler alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kolunu kırık görmek hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntı veren olayların tatlıya bağlanacağına, uzun zamandan beri çözülemeyen problemlerin nihayete erdirileceğine, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, yeni bir ortaklıktan ötürü kısa süreli de olsa bir bocalama dönemi geçirileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birini kolu kırık görmek ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kolu kırık bebek görmek hane içindeki muhabbetin, dayanışmanın ve düzenin artacağına, aile saadetini de hiçe sayarak hareket edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kırık kol ve bacak görmek mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine ve yaşayacağı kararsızlık nedeni ile çok yıpranıp mutsuz olacağına delalet eder.

Kahve falında birinin kolunu kırık görmek sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, bunun kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine delalet etmektedir.