Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında üzüm sirkesi görmek

Kahve falında üzüm sirkesi görmek korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, sıkıntıların çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, aradığı aşkı bulacağına ve Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Kahve falında üzüm sirkesi gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda çözümlenmemiş konularla uğraşmanız gerekebilir.

Kahve falında üzüm sirkesi görmek kendisini aşan sorunlarla karşılaşacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına işaret eder.

Kahve falında başkasının saçında sirke görmek fal sahibinin herkes tarafından tebrik edileceğine, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında sirke görmek bereketin ve karın artacağına, aksiliklerin peşini bırakmayacağına delalettir.

Kahve falında şişede sirke görmek kişinin kendisine zararı dokunan kişi veya olaylardan uzak kalmak için yöntemler geliştireceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine inanılır.

Kahve falında bit sirke öldürmek bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, sağlık ve şifa bulacağına, aile içinde saadetinin artacağına, bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine yorulur.

Kahve falında saçta bit ve sirke görmek el attığı tüm işlerde aksilikler ile karşılaşacağına, zor ve stresli günler geçireceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında saç sirkesi görmek hem gelirinin hem de rütbesinin kendisini tatmin edecek ve emeğinin karşılığını verecek düzeyde artacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bit sirkesi ayıklamak hedeflerini tabir yerindeyse on ikiden vuracağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına delalettir.