Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında sünnet ettirdiğini görmek

Kahve falında sünnet ettirdiğini görmek bütçesinin daralacağına, fal sahibinin rahatlığa kavuşacağına, maddi anlamda çok ileri gidileceğine, her daim Allah yolunda olacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, çok büyük zararlara uğrayacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, sevineceğine, adeta havalara uçacağına alamet eder.

Kahve falında sünnet ettirdiğini gördüyseniz:

  • Ek sorumluluklar ortaya çıkabilir.

Kahve falında bebeğini sünnet ettirmek parasal krizler yaşanacağına, ağız tadının kaçacağına, amaçlarını gerçekleştiremeyeceğine, işlerinin sürekli daha kötüye gideceğine işarettir.

Kahve falında sünnet edildiğini görmek fırsatları tam zamanında değerlendireceğine, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine rivayet eder.

Kahve falında başkasının sünnet edildiğini görmek sevinç gözyaşları döküleceğine ve sağlık sorunları yaşayan bir akrabaya maddi ve manevi olarak yardımcı olunacağına, hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına rivayet eder.

Kahve falında erkek çocuğu sünnet ettirmek güzel bir geleceğin yaklaşmasına, gözyaşlarının dineceğine, yüzünün güleceğine, umutlarının tazeleneceğine, ruhunun şifa bulacağına delalet eder.

Kahve falında erkek bebeği sünnet ettirmek uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına,dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kıskançlık ve düşmanlık yapan bir kişi yüzünden iş hayatında zor bir duruma düşüleceğine, iş yeri sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sünnet edilmek yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, işlerinin eskisinden daha bereketli ve daha iyi olacağına ve gelen her işin peşinden yeni bir işin daha geleceğine delalettir.

Kahve falında birinin sünnet edildiğini görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında kocasının sünnet edildiğini görmek çok büyük ve hayırlı başarılar ve kazançlar elde edeceğine, çok büyük bir proje ortaya koyacağına delalet etmektedir.