Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bebeği görmek

Kahve falında bebeği görmek tekin olmayan kimselere para kaptıracağına, tüm malını ve parasını kaybetmenin eşiğine geleceğine, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına tabir olunur.

Kahve falında bebeği gördüyseniz:

  • Değiştiremeyeceğiniz şeyler için kendinizi üzmemelisiniz.

Kahve falında bebek kellesi görmek hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına yorulur.

Kahve falında gelinlikle bebek emzirmek kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kendi bebeğinin doğduğunu görmek herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, sorunsuz geçecek bir çalışma yapılacağına delalet eder.

Kahve falında üçüz bebek görmek kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, uzun bir süre zorluk çekileceğine alamet eder.

Kahve falında sepetin içinde bebek görmek önünde güzel ve başarılı günler olacağına, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine yorulur.

Kahve falında sağır bebek görmek yüreğinde kalıp, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine delalettir.

Kahve falında çürük bebek görmek borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, borcunun kalmayacağına inanılır.

Kahve falında çöpe atılan bebek görmek iyi insanlar ile birlikte olunacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemin sona ereceğine işarettir.