Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hasır kilim görmek

Kahve falında hasır kilim görmek çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, işlerinin büyüyeceğine, ticaret yapıyorsa zarar edeceğine, anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, masabaşı bir işe girileceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine tabir olunur.

Kahve falında hasır kilim gördüyseniz:

  • Paranıza sahip çıkmanız gerekiyor ya da harcayacaksanız evinizle ilgili konulara harcamanızda fayda var.

Kahve falında hasır kilim görmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, canının derdine düşeceğine, eski günlerine geri dönmek için çabalayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın hasır bilezik görmek sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine delalet eder.

Kahve falında hasır yastık görmek evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hasır kapı görmek başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, isabetli kararlar vermeyişi nedeni ile maddi anlamda bir hayli zarara uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında hasır kolye görmek huzuru ve başarıyı yakalayamayacağına, çok istenen hedeflere ulaşılacağına inanılır.

Kahve falında hasır bilezik takmak çok güzel olaylar ile karşılaşacağına, yorulacağına ve neredeyse mağlubiyetle burun buruna geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hasır ayakkabı görmek sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, başarıdan başarıya koşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hasır dokumak bir sebeple zor zamanlar geçireceğine, eline geçen bir miktar parayı çok büyük zarara uğradığı bir işten kurtulmak için harcayacağına, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına işaret etmektedir.