Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bacakta görmek

Kahve falında bacakta görmek kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, para pul sahibi olacağına, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, çok rahat ve hayırlı işlere gireceğine, büyük başarılara imza atacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, maddi olarak zorlansa da yavaş yavaş her şeyi yoluna koyacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, düşmanlar ile mücadele edeceğine rivayet eder.

Kahve falında bacakta gördüyseniz:

  • Katılımınızın neye fayda sağlayacağını öğrenmeden, maddi ya da manevi veya fikir bazında yardımlarda bulunmaktan kaçınmalısınız.

Kahve falında bacağının yaralandığını görmek tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bacak kıllarının döküldüğünü görmek hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine tabir olunur.

Kahve falında bacakların koptuğunu görmek hayatının bereketli ve verimli olacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bacakların kıllandığını görmek eğlenceli ortamlara gireceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına delalet eder.

Kahve falında bacağında akrep görmek çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, falı kapatan kişinin suskunlaşacağına tabir olunur.

Kahve falında sağ bacağından vurulmak sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında yengeç bacağı görmek duaların kabul olacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine işaret eder.

Kahve falında bacağında dövme görmek yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına rivayet eder.