Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hortumu görmek

Kahve falında hortumu görmek yapılan hatanın düzeltilmesi için çok uğraşılmasına rağmen bir türlü düzelmeyeceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar ile çok endişeli günler yaşanacağına, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, ne kadar uğraşsa da bir türlü işin içinden çıkamayacağına tabir olunur.

Kahve falında hortumu gördüyseniz:

  • Ekibinizdeki bazı kişilerin kımıldayacak hali olmayabilir veya bulundukları mevkiiyi veya pozisyonu kaldıramayacak durumda olabilirler.

Kahve falında hortum çıktığını görmek ancak daha sonra girdiği ortamdaki kişilerin sıcakkanlı tavırları ve yaklaşımları nedeni ile tüm çekingenliğini üzerinden atacağına, bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında hortumdan su içmek aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, çevresi tarafından arkasından dua edecek kimselerin çok olacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında denizde hortum oluştuğunu görmek yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, çalışmalarının takdir edileceğine işaret eder.

Kahve falında hortum rüzgarı görmek hayatının da güzellikler içinde geçeceğine, aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına delalet eder.

Kahve falında hortumla yer yıkamak güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, çok güzel haberler ile dönüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bahçe hortum görmek müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, attığı adımların ardından büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine işarettir.

Kahve falında hortumla pencere yıkamak huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, korkularının ve kuruntularının biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hortumla yerleri sulamak sıkıntılarından ve sorunlarından büyük bir azim gösterisi sayesinde kurtulacağına, çok büyük hatalar yaparak birçok değerli insanı kırıp küstüreceğine işarettir.