Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında patronla telefonda konuşmak

Kahve falında patronla telefonda konuşmak özgürlüklerine sahip çıkan fal sahibinin gelecekte daha başarılı biri haline geleceğine, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, çok zor ve çok sıkıntılı işlerin altından kolayca kalkacağına, buna karşılık kendisinin de onlara karşı güç ve kudret kazanmanın yollarını arayacağına, çok başarılı işler ve atılımlar gerçekleştirileceğine, yapılan hataların tekrarlanacağına, kafasının rahat olacağına, hiçbir zaman maddi sıkıntı çekmeyeceğine, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında patronla telefonda konuşmak gördüyseniz:

  • Neyse ki, sizi iyice köşeye sıkıştırmalarına izin verecek konumda değilsiniz.

Kahve falında eski patronla telefonda konuşmak yaşanan sorunların bu sayede bir anda ortadan kalkacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, parasız günler geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında patronla telefonda konuşmak tövbelerinin Allah’a ulaşacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine alamet eder.

Kahve falında patronuyla telefonda konuşmak çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına, büyük başarılara imza atacağına, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, çok hayırlı şeylere imza atacağına, aile hayatında çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup çok büyük bir rahatlığa ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında patronla konuşmak sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, en basit olayların bile büyük birer problem haline geleceğine yorulur.

Kahve falında eski patronla konuşmak çok büyük problemler ile karşılaşılacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine delalet eder.

Kahve falında patronunu konuşmak hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, sorunların artacağına yorulur.

Kahve falında patronlarla konuşmak hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, bir sebeple uzak durması gerektiğine ve kendisini kötü olayların içinde huzursuz bir şekilde bulabileceğine tabir olunur.

Kahve falında patronuyla konuşmak başarısız olacağına bu durumun da kendisine mutsuzluk ve gözyaşı getireceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına işaret eder.