Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında dünürü görmek

Kahve falında dünürü görmek daha iyi gelir elde etmek, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına, maddi olarak kolaylık içinde olacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, istenmeyen olayların yaşanacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına delalettir.

Kahve falında dünürü gördüyseniz:

  • Bazı alanlarda başarı basamaklarını bir adım daha yukarı çıkabileceğiniz şekilde cesaretlendiriliyorsunuz, bunun gerekeni yapmaksa size düşüyor.

Kahve falında eski dünürü görmek uzun zamandan beri büyük bir istekle istediği herşeye kavuşacağına, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dünür geldiğini görmek daha çok kazanmaya başlayacağına, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına inanılır.

Kahve falında dünürlük görmek aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına tabir olunur.

Kahve falında dünür gitmek başarılarının artacağına, işlerinin yoluna gireceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında dünürü görmek maddi açıdan rahat edileceğine, hayallerindeki insanla karşılaşacağına rivayet eder.

Kahve falında eski dünürleri görmek hidayete erip huzuru bulacağına, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kıza dünür gitmek sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş dünürünü görmek diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına işaret eder.