Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şırınga görmek

Kahve falında şırınga görmek işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, zorlukların artacağına, bir sağlık sorunu konusunda tedavi amaçlı bir yolculuğa çıkılacağına, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine, artık refah içinde, sevdikleri ile mutlu bir şekilde, herhangi hastalıktan sıkıntı çekmeden, kötü insanların kıskançlıklarından ve kötülüklerinden uzak bir hayat süreceğine, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında şırınga gördüyseniz:

  • Siz farkında olmasanız da etrafınızda pek çok şey olup bitiyor.

Kahve falında şırıngayla kan almak yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına, zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine delalet eder.

Kahve falında şırınga görmek iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, moralsizlik dışında hayata karşı isteksiz olunacağına delalettir.

Kahve falında elinde şırınga görmek hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, dikkat çekeceğine işarettir.

Kahve falında şırınga iğne görmek kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında şırınga içinde kan görmek aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, ağzı tadının, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında şırınga vurulmak herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında şırıngayla kan aldığını görmek bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, eline yeni fırsatların geçeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında şırınga yapmak söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, kişinin karşısına pozitif etkiler yaratacak fırsatlar çıkacağına işaret etmektedir.