Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düz saç görmek

Kahve falında düz saç görmek hatalarından erken döneceğine, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, istediği herşeye sahip olacağına, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına, ev içindeki huzursuzlukların çocukları da olumsuz şekilde etkileyeceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, bir sebeple fal sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına yorulur.

Kahve falında düz saç gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı faal olarak kullanmanız, daha fazla sosyalleşmeniz ya da aşk hayatınıza zaman ayırmanız hayatınıza renk getirebilir.

Kahve falında düz uzun saç görmek iş hayatında çok üst mevkilerdeki yerini sağlamlaştıracağına, mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine delalettir.

Kahve falında uzun ve düz saç görmek dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların biteceğine, kişinin yaşamının değişeceğine alamet eder.

Kahve falında kısa ve düz saçlı olduğunu görmek kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, eskileri yâd edeceğine delalettir.

Kahve falında saçımı düzleştirmek girdiği bütün işlerde başarıya ulaşacağına, istediği herşeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında saçının düz olduğunu görmek tartışmalı durumlara düşüleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, hobilerine eğileceğine alamet eder.

Kahve falında saçlarını uzun ve düz görmek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, yapacağı her yeni işin de kendisine hayır ve uğur getireceğine, iş hayatında fal sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında uzun siyah düz saç görmek hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine yorulur.

Kahve falında düz saçı kıvırcık görmek sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, sorunların daha hızlı ve daha başarılı şekilde çözüleceğine inanılır.