Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında vakit görmek

Kahve falında vakit görmek çok mutlu olunacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, şansının hep açık olacağına, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yönetici makamına oturacağına, istediği işleri yerine getirme fırsatına ve olanağına sahip olacağına, sevineceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, keyfiyette ve esenlik içinde olacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine yorulur.

Kahve falında vakit gördüyseniz:

  • Enerji tüketici fiziksel aktiviteler mesela değişik sporlar yapmak, koşmak, yüzmek, bisiklete binmek için iyi bir zamandır.

Kahve falında vakit namazı kaçırmak yapayalnız ve kötü hissedeceğine, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına yorulur.

Kahve falında sevgiliyle güzel vakit geçirmek tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, istenen şeylerin gittikçe daha büyük zarar vereceğine ve işlerin içinden çıkılmaz bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında vakit görmek işlerinin bu yüzden aksayacağına, maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında vakitsiz kar görmek herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevgiliyle vakit geçirmek hayal kırıklığı yaşayacağına, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında sevdiğin kişiyle vakit geçirmek onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle vakit geçirmek gittiği yolda yalnız kalacağına, bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına delalet eder.

Kahve falında vakitsiz ezan duymak kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, geleceğinin mutlulukla dolacağına işaret etmektedir.