Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yanan odunu söndürmek

Kahve falında yanan odunu söndürmek hemen her gününün neredeyse şen kahkahalarla geçeceğine, aradığı kişiyi bulacağına, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, şansının ve bahtının döneceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, zararlı kişiler yüzünden büyük sıkıntılar çekileceğine, iş dünyasındaki prestijli durumun ortadan kalkacağına, hatta kendi işinin sahibi olabileceğine alamet eder.

Kahve falında yanan odunu söndürmek gördüyseniz:

  • Çelişkilere dikkat edin.

Kahve falında yanan odunu söndürmek patlama noktasına geleceğine ve tabiri caizse sinirlerinin yay gibi gerildiği bir anda da isyan ederek içindeki herşeyi söyleyerek rahat etmeye çalışacağına, birçok konuda daha dikkatli olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yanan odunları söndürmek öğretimini yeni bitiren kişiler için maceralarla dolu, kariyer olanakları olan, iyi gelir getiren işler yapılacağına, parasal ve ruhsal sorunlar ile boğuşacağına, çok büyük ve kötü olaylar yaşayarak ve dedikodu malzemesi olarak insan içine çıkamaz durumlara geleceğine işarettir.

Kahve falında odun söndürmek başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, ailesi ile büyük tartışmalar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında odun ateşi söndürmek yaşanılan semtte ya da iş hayatında bir dedikoduya malzeme olunacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, hayaline kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında yanan insanı söndürmek eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, çocuklarından da her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine, bir sebeple sıkıntılarının artacağına inanılır.

Kahve falında yanan yangını söndürmek çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, ibadetine çok büyük bir bağlılık duyacağına işarettir.

Kahve falında yanan ateşin söndüğünü görmek iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, hesap etmeden büyük ve önemli işlere atılacağına yorulur.

Kahve falında yanan yeri söndürmek eşlerin arasına kara kedi gireceğine, zor zamanlar geçirileceğine, haksızlığa uğranacağına, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine alamet etmektedir.