Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında oğlunu yanarken görmek

Kahve falında oğlunu yanarken görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, rızkının her geçen gün daha da artacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, yeni fırsatlar elde edeceğine, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına, inanç konusunda soru işaretlerinden kurtulacağına, çok büyük mutluluklar tadacağına, daha sonra yapılan araştırmalar sayesinde bu durumun düzeltilmesi için çaba harcanacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine delalettir.

Kahve falında oğlunu yanarken gördüyseniz:

  • Tavsiyelerde bulunmak isterseniz politik davranmanızda fayda var.

Kahve falında oğlunun yanarak öldüğünü görmek huzur ve sakinliğin yerini, kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, ancak fal sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında oğlunu yanarken görmek şan şöhret kazanacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yanan ışık görmek kişinin sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına işarettir.

Kahve falında bir erkek yan yana yatmak alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölen birini yanarken görmek istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, dünya malı edineceğine rivayet eder.

Kahve falında yanan çatı görmek ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, bu yüzden yeni bir yola başvurulacağına, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini yanarken görmek çok büyük işlere adın yazdıracağına, dinamik olacağına ve hayatının da uzun süreceğine delalet etmektedir.

Kahve falında biriyle yan yana oturmak rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına rivayet etmektedir.