Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bir kızı ağlatmak

Kahve falında bir kızı ağlatmak onları gücendireceğine ve çok kıracağına, daha zengin hale geleceğine, çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, hayal kırıklığına uğramadan tüm isteklerini sonuna kadar tatmin edecek bir yaşama sahip olacağına, rahatın kaçacağına, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, güzel günlerle tanışılacağına, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, yaptığı projeler ile adından çok söz ettireceğine delalet eder.

Kahve falında bir kızı ağlatmak gördüyseniz:

  • Herşeyi arkasında, farkına varmadığınız bir noktanın olup, olmadığını iyice incelemelisiniz.

Kahve falında ağlayan kızını görmek inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine ve ahiret hayatı için de güzel işler yapacağına, hayırlı bir kısmet ile çok güzel kararlar verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kızını ağlayarak görmek uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına yorulur.

Kahve falında kızını ağlarken görmek tartışmaların son bulacağına, yaşanan üzüntülerin kısa sürede sona ereceğine, dileklerine ve hayallerinde kavuşacağına ve muradına da ereceğine yorulmaktadır.

Kahve falında bir kızı ağlarken görmek kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, sağlıkla ilgili herhangi bir sorun yaşanmayacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin kızın ağlamasını görmek iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, başka bir şehirde yeni bir hayat kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında sevdiği kızı ağlarken görmek sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık fal sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına, hakkı olanlara kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında sevdiğin kızı ağlarken görmek yaşadığı üzüntülü ve sıkıntılı dönemin biteceğine ve daha sonra çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine hem kendi iç dünyasının ferahlayacağına delalettir.

Kahve falında bir kızı ağlatmak harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına işaret etmektedir.