Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kolsuz elbise giymek

Kahve falında kolsuz elbise giymek variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına, çok zor zamanlar geçirip büyük sıkıntılar çekeceğine ve bir daha kendisini toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına, maddeden çok maneviyata önem vereceğine, gözünün hiçbir şeyde kalmayacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına, verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, elinde bulunan çalışmaların başarılı bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kolsuz elbise giymek gördüyseniz:

  • Kısasa kısas değil, politik olma vurgusu önem taşıyor.

Kahve falında kolsuz elbise giymek mutluluğunun zedeleneceğine, karanlıkların aydınlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kısa kollu elbise giymek işlerin yoluna gideceğine, beklentilerinin yerine geleceğine, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine, hane içindeki mutluluğun, keyfin, rahatın, huzurun, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına delalettir.

Kahve falında elbise kolu görmek atılacak adımlar ve kazanılacak paralar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir duruma döneceğine, işlerini çok iyi yerlere getireceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına delalettir.

Kahve falında elbise kolu kesmek keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine delalettir.

Kahve falında kısa kollu gömlek giymek dertlerin çözüme kavuşacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kısa kol giymek hayatını stresten uzakta geçireceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına rivayet eder.

Kahve falında uzun kollu gelinlik giymek tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, işinin gücünün rast gitmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kuyruklu elbise giymek sıkıntıların bu sayede aşılacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine işaret eder.