Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında saça gölge yaptırmak

Kahve falında saça gölge yaptırmak aile bireylerinin birbirleri ile ters düşeceğine, hane içinde kopmaların ve ayrılmaların yaşanacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına, kafanın rahat olması sayesinde başka işlerle ilgilenileceğine, stresinin çoğalacağına, manevi olarak da kendisini çok iyi hissedeceğine, evlatlarından hayır bulacağına ve ailesinin genişleyeceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında saça gölge yaptırmak gördüyseniz:

  • Bazı yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kahve falında saça gölge yaptırmak kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında birinin gölgesini görmek yönetici makamına geleceğine, çok büyük bir rahatlık yaşanacağına işarettir.

Kahve falında kendi gölgesini görmek iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karanlik gölge görmek günahların da affolacağına, bol kazanç elde edileceğine, yaşanan sorunların sona ereceğine ve atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına delalettir.

Kahve falında yılan gölgesi görmek ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine delalet eder.

Kahve falında gölge oyunu görmek kötü niyetli kişilerle pazarlığa oturulacağına, fal sahibinin sürpriz olaylarla karşılaşacağına yorulur.

Kahve falında ölünün gölgesini görmek endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına, kardeşler arasında büyük sorunlar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gölgeden kaçmak güzel bir birlikteliğe başlanacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına delalet eder.