Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şiddet görmek

Kahve falında şiddet görmek sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine ve bu sayede hem ailevi sorunlarını çözmüş olacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına, kaybedilen malların ya da paranın yakın zamanda tekrar kazanılacağına, sakin ve dingin günlerin yaşanacağına, hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, evine haciz geleceğine tabir olunur.

Kahve falında şiddet gördüyseniz:

  • Bazı kişiler veya bazı konular hakkındaki fikirlerinizi açıklama konusunda kararlı olabilirsiniz.

Kahve falında şiddet görmek fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına yorulur.

Kahve falında şiddetli deniz görmek büyük paralar kazanılacağına, muradın gerçekleşeceğine, uzun bir seyahate çıkılacağına işarettir.

Kahve falında şiddetli yağmur ve sel görmek sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, nahoş sözler işiteceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına işaret eder.

Kahve falında şiddetli yağmurdan kaçmak ruhuna hayrat yapılacağına, öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında şiddetli fırtına görmek üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında şiddetli deprem görmek güven kaybına uğrayacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine alamet eder.

Kahve falında çok şiddetli ağlamak maddi imkânlarının artacağına, bu durumun özel hayatına ve aile yaşamına da olumlu yönde yansıyacağına, kişinin afiyette kalacağına, iç dünyasının güzelleşeceğine, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine delalet eder.

Kahve falında şiddetli gök gürültüsü görmek yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına alamet etmektedir.