Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kızarmış yağlı ekmek yemek

Kahve falında kızarmış yağlı ekmek yemek adım atacağı bir işte karşısına çıkacak bir sorundan ötürü ilerleyen dönemlerde de tökezleyeceğine, yöneticilik koltuğuna oturacağına, iyi bir kişinin yardımıyla birçok konuda büyük işlere imza atılacağına, geri dönüşü olmayan bir hata yapılacağına, kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, istemediği bir kişi ile arasında büyük bir tartışma çıkacağına, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kızarmış yağlı ekmek yemek gördüyseniz:

  • Bazı istekleriniz diğerlerine mantıksız görünebilir.

Kahve falında kızarmış yağlı ekmek yemek ısrarcı şekilde yoluna devam eden fal sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, ihanete uğrayacağına delalet eder.

Kahve falında kızarmış ekmeğe yağ sürmek yüzünün kızaracağına, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine delalettir.

Kahve falında yağlı ekmek yemek görmek aynı zamanda iş hayatında ya da aile hayatında yaşanacak olaylara hızlı bir şekilde uyum sağlayacağına, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ekmek yağlayıp yemek sıkıntılı bir işe girileceğine, yolculuk yaparak bir hayra ermeye tabir olunur.

Kahve falında yağlı ballı ekmek yemek kaderinin yüzüne güleceğine, kısmet alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ekmeğe yağ sürüp yemek sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına, kişinin maddi anlamda gücünü kaybederken bu durumun aynı zamanda iç dünyasından da pek çok şey alıp götüreceğine delalet eder.

Kahve falında yağlı yufka ekmek yemek işinin gücünün yaver gideceğine, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına tabir olunur.

Kahve falında yağlı ekmek yemek düzeninin yıkılmayacağına, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına tabir olunur.