Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çekpas görmek

Kahve falında çekpas görmek sorunlarından çok kısa bir zamanda kurtulacağına, karşısına aksi, hileli, fesat kimselerin çıkacağına, bu durumun ona maddi ve manevi olarak büyük zarar vereceğine, yaşamında aksilikler yaşanmayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, aile hayatında büyük sevinç yaşayacağına, aile bireyleri arasında sürtüşmeler olacağına işaret eder.

Kahve falında çekpas gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda veya yakınlarınızla ilişkilerinizde zihinsel ya da ahlaki dersler söz konusu olabilir.

Kahve falında salavat çektiğini görmek başarılı bir kariyere sahip olunacağına, yakın bir dostla ters düşüleceğine işarettir.

Kahve falında saçlara fön çektirmek maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına delalettir.

Kahve falında çek bulmak başarıyı, kazancı, mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, hem kendisini hem ailesini koruma konusunda daha rahat edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kıyma çektirmek başka projeler içinde yer alarak atılımlarını artıracağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş birisiyle fotoğraf çektirmek yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında saçına fön çektirmek elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının tesbih çektiğini görmek ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine işaret eder.

Kahve falında tesbih çeken birini görmek kısa süre içinde tatsız bir durumla karşı karşıya kalınacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, çok önemli başarılar elde edileceğine inanılır.