Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında eskimo görmek

Kahve falında eskimo görmek hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına ve onların gazabına gelineceğine, başına çok güzel olaylar geleceğine, toplumda itibar ve takdir toplayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eskimo gördüyseniz:

  • Değişim kaçınılmaz görünüyor.

Kahve falında eski sevgiliden not almak sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, uzun bir zaman maddi ve manevi sıkıntılar yaşanacağına, çok büyük zararlar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski eşini görmek uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, çarelere ve çözümlere kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgilinin başkasıyla görmek dertlerin bölüşüleceğine, iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, zorlukların ve musibetlerin sürekli artacağına, kem gözlere ve nazarlara gelineceğine delalet eder.

Kahve falında eski sevgiliyle aynı evde bulunmak çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve fal sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle yatmak o işin tüm risklerini göze alacağına, herkesi şaşırtacağına ve malından, parasından en önemlisi de canından olmayı dahi kabulleneceğine, huzurlu bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında eski bir evde olduğunu görmek derdin sona ereceğine, ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında eski zamanlara gitmek ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına ve üstüne bir de kar edeceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş eski eşi görmek böyle bir zorluk yaşaması halinde vatan hasretine dayanamayacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine işarettir.