Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında minder görmek

Kahve falında minder görmek zorlukların geride kalacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına ve ruhen de büyük bir bunalım geçireceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, hastalıklarının iyileşeceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, kısmetli bir kişi olunması sayesinde girilen bütün işlerde çok büyük kazanca kavuşulacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında minder gördüyseniz:

  • Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz.

Kahve falında minderde oturmak uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, eski gücüne kavuşmak için bozuk ilişkilerini tamir ederek ve işine dört elle sarılarak yoluna devam edeceğine işarettir.

Kahve falında kırmızı minder görmek ruhun ve kalbin rahat edeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, aksiliklerle boğuşulacak ve zorluklar yaşanacak bir çalışmaya girileceğine, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına yorulur.

Kahve falında mavi minder görmek güzel günler için yaşayacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil minder görmek hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, kazancının tükenmeyeceğine yorulur.

Kahve falında minder satın almak sıkıntılarını çözeceğine, eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında minder dikmek ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına rivayet eder.

Kahve falında eski minder görmek daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine işaret eder.

Kahve falında sünger minder görmek uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine alamet etmektedir.