Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında lahana görmek

Kahve falında lahana görmek yalnız kalınacağına, sıkıntı ve sorun yaratan bütün kişileri hayatından çıkaracağına, gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına, insanları aldatarak menfaat elde edeceğine, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, eski huzurun yeniden sağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında lahana gördüyseniz:

  • Belli bilgilerinizi veya yeteneklerinizi kuvvetlendirerek ya da çeşitlendirerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Kahve falında beyaz lahana toplamak ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine rivayet eder.

Kahve falında pazarda lahana görmek çok iyi yatırımlar yaparak büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında lahana kaynatmak yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, fal sahibinin kazancının artacağına delalet etmektedir.

Kahve falında pişmiş lahana görmek büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine yorulur.

Kahve falında lahana topladığını görmek gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, anlaşmazlıkların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında lahana dolması yediğini görmek atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında lahana dolması yapmak işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine işarettir.

Kahve falında lahana dolması yemek sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, yaşanan bazı aksilikler nedeni ile morali bozuk olan fal sahibinin kendisini toparlayarak işinin başına döneceğine yorulur.