Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında şelalede balık görmek

Kahve falında şelalede balık görmek kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, girdiği bir ortaklıkta uzunca bir süre aldatılacağına, çıkacağı bir yolculuktan büyük bir sorunla döneceğine, zorlukların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde biteceğine, maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine, ancak daha sonra bu kararı düzelteceğine, bazı büyük kişilerden elinde bulunan iş için çeşitli teklifler alacağına, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, parasal ve ruhsal olarak büyük kayıplar yaşanacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine tabir olunur.

Kahve falında şelalede balık gördüyseniz:

  • Kökleşmiş alışkanlıklarınız nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Kahve falında şelalede balık tutmak iş hayatında çok zarar edileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine rivayet eder.

Kahve falında şelalede balık görmek ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında temiz şelale görmek hayal edilen herşeye kavuşacağına, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine, korkularının üzerine gideceğine yorulur.

Kahve falında büyük bir şelale görmek küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına işarettir.

Kahve falında şelalede yürümek hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, çok büyük aksilikler ile karşılaşacağına ve epey bir süre sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında şelalede ıslanmak kendisine kar getirecek yatırımlar yapacağına, kendisini bir süre iş, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında şelaleden akan su görmek huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine işarettir.

Kahve falında susuz şelale görmek kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına, tabiatı kötü olan kişiye tabir olunur.