Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında define görmek

Kahve falında define görmek şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, eline geçen tüm fırsatları bu sayede değerlendireceğine, bir süre belini doğrultamayacağına, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine, bir anda büyük bir borç batağının ortasına düşüleceğine, mal varlığının neredeyse eriyeceğine, yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına işaret eder.

Kahve falında define gördüyseniz:

  • Başkalarının işlerini yerine getirmek veya diğerlerinin yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmek zorunda değilsiniz.

Kahve falında denizde define bulmak küslerin ve dargınların barışacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına delalet eder.

Kahve falında define satmak iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına, elini attığı her işten alnının akı ile çıkacağına yorulur.

Kahve falında ölü define etmek olayın ağız münakaşasına varacağına, çalışmalarının yarıda kalacağına işaret eder.

Kahve falında mezarda define bulmak bazı konularda konuşulacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında denizden define çıkarmak zor zamanlar geçireceğine, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına rivayet eder.

Kahve falında define mezarı görmek sorunlarının geçmişte kalacağına, bereketli işler yapacağına, bol rızık ve para sahibi olacağına, zenginlik elde edeceğine yorulur.

Kahve falında define altın bulmak amaçlarının da gerçekleşeceğine, rahat bir hayat sürüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında define görmek çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, her koşulda birbirlerine destek vereceklerine, bekarlar için karşılarına çıkacak büyük bir aşk sayesinde kendilerinden geçip, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine yorulur.