Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında koyunların öldüğünü görmek

Kahve falında koyunların öldüğünü görmek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, bu sayede kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine, yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, hayatı ile ilgili hem yeni planlar yapacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, çektiği sıkıntıdan bir süreliğine kurtulup rahat bir nefes alacağına ve çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına ve aynı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine yorulur.

Kahve falında koyunların öldüğünü gördüyseniz:

  • Oldukça yüksek riskli veya tehlikeli konulardan başarı elde etme olasılığı çok düşük olabilir.

Kahve falında koyun sürüsünün öldüğünü görmek gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, kendi elleri ile hayatını mutsuz bir şekle sokacağına yorulur.

Kahve falında koyunu öldürmek kişinin huzurunu kaçıracak pek çok olayın gerçekleşeceğine ve hayatın kontrolden çıkacağına, çok büyük sorunlar yaşayabileceğine işarettir.

Kahve falında koyunların öldüğünü görmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, eşinin içinde bulunduğu sorunlardan kurtulmasını ve kötü olaylar ile karşılaşmamasını sağlayacağına delalettir.

Kahve falında koyunun öldüğünü görmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, güzel sözler işitip, hayırlı haberler duyacağına, ortaya çıkan sorunların saklanamayacak kadar büyüyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında koyun eti almak mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına alamet eder.

Kahve falında koyunun iç organlarını görmek ruhsal olarak yenilenip işine daha da konsantre olacağına ve başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine, her türlü zayıflığından, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gebe koyun görmek iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına, huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına delalettir.

Kahve falında kuzulu koyun görmek lüks şekilde yaşayacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına alamet etmektedir.